ul. Żeromskiego 20, 41-902 Bytom (Polska)
info@pako-kopinska.com.pl +48 32 282 66 12

Izolacje fundamentów


Cel
Doskonała hydro i termo izolacja
Jak?
Bezpośrednia aplikacja na fundamenty od zewnątrz, warstwowo aż do uzyskania oczekiwanej grubości.

Klasyczne metody polegające na nakładaniu warstwy izolacji (np. dysperbit), następnie warstwy termoizolacji (np. styrodur), i zabezpieczeniu przed uszkodzeniami mechanicznymi (np. folia kubełkowa) to rozwiązanie trwające bardzo długo i wymagające sporo materiału. Alternatywą jest aplikacja piany poliuretanowej!

Dlaczego my?
Istniejemy na rynku od 1983 roku!

Posiadamy niezbędną wiedzę i umiejętności w temacie izolacji fundamentów. Przede wszystkim skupiamy się na wysokiej jakości świadczonych usług. Naszym celem nadrzędnym jest satysfakcja klienta z tytułu dobrze wykonanej pracy. Olbrzymie doświadczenie pozwala udzielić gwarancji na całość wykonywanych prac.

Dlaczego warto & wybrać pianę?


Przedstawiamy kilka punktów, które przemawiają za tym
dlaczego warto zastosować pianę jako izolację fundamentów

Dlaczego wybrałem pianę?

Jako deweloper nadzoruję każdy etap budowy domu. Dotychczasowe rozwiązanie, które stosowaliśmy wymagało naniesienia hydroizolacji, odczekania, cięcia termoizolacji i jej montażu, oraz cięcie materiału chroniącego przed uszkodzeniami mechanicznymi. Jego montaż nie należy do miłych i łatwych zadań. Wybierając pianę poliuretanową w ciagu jednego dnia i sprzyjającej pogody, mam izolację około 5 fundamentów. To oszczędność kosztów roboczogodzin pracowników budowlanych, oraz wynajmu koparki.

Tomasz z Siemianowic Śląskich
  • Piana którą stosujemy do izolacji fundamentów jest materiałem hydroizolacyjnym, tzn. jest odpowiedzialna za to, aby wilgoć z gruntu nie przedostała się na mury budynku, czy nawet do środka. Piana poliuretanowa rozwiązuje raz na zawsze problem wilgotnych murów, czy odpadania lub wykwitów na tynkach wewnątrz budynku.
  • W przypadku gdy budynek nie jest nowy, i poprawa izolacji fundamentów wiąże się z odkopaniem fundamentów technologia piany jest nie do zastąpienia jeśli chodzi o czas. Stosując pianę możemy przy jednym dniu roboczym operatora koparki zaizolować fundamenty standardowego domu. W przypadku klasycznej izolacji, gdzie trzeba czekać na wyschnięcie hydroizolacji, cięcie termoizolacji, jest to kilkukrotnie więcej czasu.
  • Wykluczając uszkodzenia mechaniczne spowodowane czynnikiem ludzkim (np. przy robieniu otworów w fundamentach) materiał izolacyjny, którym jest poliureatn istnieje do końca żywotności budynku w nienaruszonym stanie. Ważnym jest, aby był on zabezpieczony przeciwm promieniom UV.
  • Co ważne piana poliuretanowa zajmuje średnio połowę tyle miejsca co klasyczne materiały izolacyjne, dzięki temu optycznie izolacja zbytnio nie będzie sztucznie powiększać grubości ścian.

Specyfika izolacji


Hydro i termoizolacja
w jednym
Najlepsza izolacja na rynku
Λ - 0,023
Bezmostkowa izolacja
idealna dla nierównych powierzchni
Szybkość aplikacji
zmniejsza koszty

Przykłady


Nie zapomnij

energooszczędność zaczyna się izolacją