ul. Żeromskiego 20, 41-902 Bytom (Polska)
info@pako-kopinska.com.pl +48 32 282 66 12

Izolacje instalacji technologicznych


Cel
ochrona i zabezpieczenie wyposażenia technicznego przed oddziaływaniem czynników zewnętrznych, oraz zachowanie warunków technologicznych niezbędnych do sprawnej eksploatacji aparatury i instalacji. Zachowanie wymaganych warunków termicznych dla czynników roboczych tranportowanych lub magazynowanych w instalacjach technologicznych.
Jak?
Dobieramy odpowiedni materiał izolacyjny do specyfiki instalacyjnej.

Po dokonaniu niezbędnych pomiarów i poznaniu oczekiwań jakie ma spełniać izolacja, przystępujemy do projektowania kompleksowej izolacji instalacji ciepłowniczych w oparciu o wyznaczniki prawa . Głównymi wyznacznikami dla izolacji instalacji technologicznych są parametry cieczy, lub gazu który jest transmitowany. W zależności od jego parametrów (temperatura wrzenia, skraplania) oraz długości ciągów izolacyjnych i warunków klimatycznych w których istnieją projektujemy odpowiednią izolację. Ostatnim etapem prac jest wykonanie i montaż. Każdy z wymienionych etapów jest bardzo ważny. Tylko przemyślana, i dobrze zaprojektowana izolacja instalacji technologicznych, pozwoli dostarczyć materiał w oczekiwanej formie.

Dlaczego my?
Istniejemy na rynku od 1983 roku!

Posiadamy niezbędną wiedzę i umiejętności w temacie izolacji instalacji technologicznych. Przede wszystkim skupiamy się na wysokiej jakości świadczonych usług. Naszym celem nadrzędnym jest satysfakcja klienta z tytułu dobrze wykonanej pracy. Olbrzymie doświadczenie pozwala udzielić gwarancji na całość wykonywanych prac.

Specyfika izolacji


Ochrona termiczna
przy wysokich i niskich
temperaturach
Zabezpieczenie przeciwwilgociowe
Ochrona przed uszkodzeniami
mechanicznymi
Odpowiedź na wymagania BHP
i przeciwpożarowe

Nie zapomnij

energooszczędność zaczyna się izolacją