ul. Żeromskiego 20, 41-902 Bytom (Polska)
info@pako-kopinska.com.pl +48 32 282 66 12

Izolacje instalacji chłodniczych


Cel
utrzymanie niskiej temperatury medium chłodniczego w procesach produkcyjnych w zbiornikach, rurociągach, urządzeniach technicznych.
Jak?
W zależności od medium chłodzącego oraz długości ciągu chłodzącego, dobieramy najlepszej jakości materiały izolacyjne, aby izolacja zimnochronna była wysoce skuteczna.

W pierwszy etapie dokonujemy niezbędnych pomiarów, poznajemy parametry medium chłodzącego, oraz dokonujemy niezbędnych obliczeń w odniesieniu do długości ciągów instalacji.Następnie przystępujemy do projektowania kompleksowej izolacji instalacji chłodniczych w oparciu o wyznaczniki prawa. Głównymi wyznacznikami dla izolacji instalacji chłodniczych są parametry medium chłodzącego. Ostatnim etapem prac jest wykonanie i montaż. Każdy z wymienionych etapów jest bardzo ważny. Tylko przemyślana, i dobrze zaprojektowana izolacja instalacji chłodniczych zapewni odpowiednio niską temperaturę.

Dlaczego my?
Istniejemy na rynku od 1983 roku!

Posiadamy niezbędną wiedzę i umiejętności w temacie izolacji instalacji chłodniczych. Przede wszystkim skupiamy się na wysokiej jakości świadczonych usług. Naszym celem nadrzędnym jest satysfakcja klienta z tytułu dobrze wykonanej pracy. Olbrzymie doświadczenie pozwala udzielić gwarancji na całość wykonywanych prac.

Specyfika izolacji


Utrzymanie niskiej temperatury
Zapobieganie wykraplaniu
Oszczędność medium chłodzącego

Przykłady


Nie zapomnij

energooszczędność zaczyna się izolacją