ul. Żeromskiego 20, 41-902 Bytom (Polska)
info@pako-kopinska.com.pl +48 32 282 66 12

Izolacje poddaszy


Cel
Doskonała termo i akustoizolacja
Jak?
W oparciu o sprzęt najlepszej jakości jesteśmy w stanie aplikować do 250 metrów kw. izolacji jednego dnia!

Metoda natryskowa mieszaniny dwóch składników ISO oraz POLY na miejscu budowy sprawia, że nie występują ograniczenia instalacyjne. Piana dzięki ponad 100 krotnemu rozrostowi wypełnia każdą lukę i zakamarek tworząc tym samym doskonale szczelną izolację, o maksymalnej efektywności energetycznej. Co więcej stosując pianę poliuretanową uzyskujemy lepszy efekt niż w przypadku klasycznych materiałów izolacyjnych o lepszych parametrach izolacyjnych stosowanych na tzw. przekładkę. Dlaczego? Dlatego, że tworzymy jedną bezszwową izolację, która przylega do membrany paroprzepuszczalnej, desek, krokwi, murłaty, bez konieczności stosowania dodatkowych elementów montażowych.

Dlaczego my?
Istniejemy na rynku od 1983 roku!

Posiadamy niezbędną wiedzę i umiejętności w temacie izolacji poddaszy. Przede wszystkim skupiamy się na wysokiej jakości świadczonych usług. Naszym celem nadrzędnym jest satysfakcja klienta z tytułu dobrze wykonanej pracy. Olbrzymie doświadczenie pozwala udzielić gwarancji na całość wykonywanych prac.

Dach wykonany w technologii spełnia Bs1d0

Dlaczego wybrać pianę a nie klasyczne materiały izolacyjne?


Prezentujemy w punktach argumenty dlaczego warto zastosować pianę poliuretanową naszej firmy
na poddaszu budynku mieszkalnego

Wypełnia każdą przestrzeń

Piana jako jedyny materiał izolacyjny na rynku rozwiązuje problem izolacji w obrębie okna połaciowego. Unikasz mostków termicznych i powstawaniu grzyba i pleśni. Jest to bardzo istotne, ponieważ zazwyczaj jedna ekipa wykonuje dach, inna montaż okien, a jeszcze inna suchą zabudowę. Tylko izolacja pianą da Ci gwarancję szczelnie wykonanej izolacji. Powyżej zdjęcie kamerą termowizyjną wełna vs. piana.

Nie chłonie wody

Klasyczne materiały izolacyjne posiadają dużą higroskopijność. Każdy błąd w sklejeniu folii paroizolacyjnej z czasem spowoduje wykroplenie kondensatu pary wodnej. Z izolacji (np. wełny) zacznie się robić gąbka, materiał straci swoje parametry izolacyjne, a przy nawet niewielkim skosie zsunie się w dół, odsłaniając szczyt dachu (czyli tam gdzie ciepłe powietrze migruje). Przy pianie tego problemu nie ma, a w przypadku wystąpienia wilgoci, zostaje ona odparowana w miesiącach ciepłych. Powyżej zdjęcie osuwającej się izolacji.

Jednorodna

Wybierając pianę aplikowaną przez naszą firmę, otrzymujesz izolację w jednej warstwie. Brak łączeń, brak ograniczeń w konstrukcjach o skomplikowanych kształtach, identyczna struktura materiału w każdym miejscu, brak mostków termicznych. To wszystko sprawia, że piana o lambdzie 0,036-0,038 (w zależności od dostawcy) jest sprawniejsza energetycznie niż materiał izolacyjny w arkuszach nawet o lambdzie 0,032!

Niepalna

W internecie pojawia się sporo fałszywych opinii na temat wysokiej palności pianek poliuretanowych. Powyżej został zaprezentowany film, który przedstawia jak zachowuje się dwa najpopularniejsze materiały izolacyjne: wełna (klasa A), piana (klasa E), i jak faktycznie wygląda klasyfikacja Bs1d0. Nasza firma stosuje tylko produkty atestowane wyprodukowane zgodnie z normą EN 14315-1. Tym samym dajemy gwarancję wykonania usługi zgodnie z normą EN 14315-2.

Dlatego warto wybrać pianę!

Specyfika izolacji


Termo i akustoizolacja
w jednym
Najlepsza izolacja na rynku
Λ - 0,036
Bezmostkowa izolacja
idealna dla nierównych powierzchni
Zmniejsza emisję CO2
do atmosfery

Nie zapomnij

energooszczędność zaczyna się izolacją