ul. Żeromskiego 20, 41-902 Bytom (Polska)
info@pako-kopinska.com.pl +48 32 282 66 12

Nasze podejście


DOŚWIADCZENIE

Firma Techniczno-Handlowa „PAKO-KOPIŃSKA” została założona przez Lucynę Szumal-Klimerę w marcu 1983 roku, rozpoczęła działalność 1-go kwietnia 1983r. Świadczy usługi ogólnobudowlane specjalizując się w pracach termoizolacyjnych, dekarskich, ślusarskich.


JAKOŚĆ

Podstawowym celem naszej działalności jest wiarygodność, pewność, rzetelność oraz wysoka jakość usług – dająca naszym klientom pełną satysfakcję i gwarancję realizacji ich zamierzeń, przy osiąganiu pozytywnych wyników finansowych. Nasz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny obejmuje wszystkie oferowane i dostarczane przez nas usługi.


PROFESJONALIZM
Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, spełniających kryteria danego stanowiska. Zapewniamy pełne zabezpieczenie sprzętowe i materiałowe potrzebne do świadczenia proponowanych usług. Wszystkie roboty budowlane prowadzimy zgodnie z przepisami techniczno-budowlanymi oraz zasadami wiedzy technicznej i przepisami BHP i pod nadzorem osoby do tego uprawnionej, przy użyciu wyrobów budowlanych dopuszczonych do obrotu i powszechnego stosowania w budownictwie.

Sprawdzone rozwiązania, najtrwalsze materiały

Firma jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, łączącym nowoczesną technologię z wieloletnim doświadczeniem. Naszym największym bogactwem są wykwalifikowani pracownicy. Firma to więcej niż połączenie tradycji z profesjonalizmem. To więcej niż jakość i najwyższy standard usług. To rzetelność i solidność w służbie klientowi.


Roboty bezbłędnie technicznie są dla nas sprawą oczywistą.

W epoce ciągłych zmian aspekty ekologiczne, wiarygodność a przede wszystkim partnerstwo nabierają coraz większego znaczenia. Cieszymy się, że możemy być Państwa partnerem.

Jesteśmy, kiedy nas potrzebujecie

Nie zapomnij

energooszczędność zaczyna się izolacją