ul. Żeromskiego 20, 41-902 Bytom (Polska)
info@pako-kopinska.com.pl +48 32 282 66 12

Współpraca z Graco


Kim jest Graco

Firma Graco, założona w 1926 roku, należy do czołowych producentów elementów i systemów transferu płynów na świecie. Produkty Graco służą do tłoczenia, mierzenia, sterowania, dozowania oraz stosowania płynów i materiałów lepkich używanych do smarowania pojazdów, w zastosowaniach komercyjnych i przemysłowych.


Firma osiągnęła sukces dzięki nieustannemu dążeniu do doskonałości technicznej, produkcji na poziomie światowym i doskonałej obsłudze klientów. Dzięki bliskiej współpracy z wykwalifikowanymi dystrybutorami firma Graco oferuje systemy, produkty i technologie, które wyznaczają standardy jakości w wielu branżach zajmujących się transferem płynów. Firma Graco dostarcza wyposażenie do rozpylania powłok wykończeniowych, powłok ochronnych oraz do cyrkulacji lakierów, smarowania i dozowania środków klejących i uszczelniających, jak również wydajne wyposażenie dla przemysłu budowlanego. Ciągłe inwestycje firmy Graco w branży hydraulicznej owocują innowacyjnymi rozwiązaniami dla różnorodnych rynków na całym świecie.

Współpraca
W izolacjach, które wykonujemy niezbędna jest precyzja w dozowaniu materiałów Iso i Poly, oraz powtarzalność produktu.

Tylko prawidłowo zmieszane komponenty tworzą produkt zgodny z zamysłem producenta. Aby stworzyć izolację, która spełnia określone parametry (np. odporność na ogień), niezbędne jest prawidłowe przygotowanie składników z których powstaje (temperatura, lepkość, proporcje).

Dlaczego?

Sprzęt wykonany z najlepszych materiałów, pozwala uzyskać izolacje najwyższej jakości. Repozytorium części zamiennych oraz serwis zapewniają pełną dyspozycyjność sprzętu.