ul. Żeromskiego 20, 41-902 Bytom (Polska)
info@pako-kopinska.com.pl +48 32 282 66 12

Współpraca z Synthesia International


Kim jest Synthesia

Synthesia International należy do grupy spółek, których właścicielem jest Synthesia Española. Firma została założona w 1964 roku w 100% z kapitału własnego. Obecnie liczy ponad 400 pracowników, a przychody w 2013 roku były bliskie 400 mln €. Holding stanowi 9 zakładów, a każdy z nich jest dedykowany do produkcji określonych systemów. Firma od 1995 roku działa zgodnie z normą ISO 9001, a w roku 2014 otrzymała aprobaty CE na produkty dostępne w ofercie.


Wypracowana marka, zobowiązuje do dostarczania naszym Klientom rozwiązań, które w sposób powtarzalny posiadają tą samą jakość. Czystość surowców to oszczędność dla naszych Odbiorców: zarówno dużych firm posiadających linie produkcyjne, jak również kilku osobowych działalności specjalizujących się w niewielkich realizacjach. Firma jest ukierunkowana na ciągłe badania i rozwój. To dzięki temu proponowane surowce, są tak doskonałe i powtarzalne. Bogate zaplecze laboratoryjne, oraz współpraca z każdym z ogniw łańcucha sprzedaży skutkuje ciągłym ulepszaniem naszych produktów. Jako jedna z nielicznych firm na świecie dostarczamy surowce dopasowane idealnie do temperatury otoczenia, sposobu przetwarzania, a wszystko po to, by efekt końcowy był satysfakcjonujący dla Klienta.

Współpraca
SYNTHESIA JEST NAJWIĘKSZYM PRODUCENTEM POLIOLU POLIESTROWEGO NA ŚWIECIE

Tylko prawidłowo zmieszane komponenty tworzą produkt zgodny z zamysłem producenta. Aby stworzyć izolację, która spełnia określone parametry (np. odporność na ogień), niezbędne jest prawidłowe przygotowanie składników z których powstaje (temperatura, lepkość, proporcje).

Dlaczego?

Firma dostarcza powtarzalne komponenty najwyższej jakości i czystości do wytwarzania izolacji. Każdy produkt spełnia EN 14315.